Ons contacteren

Algemene informatie

Rue Emile Féronstraat 168,
1060 Brussel

Hoe bij ons geraken

Fax: +32 (0)2 558 30 01
RCB/HRB 592417
VAT: BE0437.509.887

Bel ons: +32 (0)2 558 30 00

Vragen mbt aankoop

+32 (0)2 558 30 00
sales@redcorp.com

Start een chatsessie

Vragen voor de naverkoopdienst

+32 (0)2 558 30 62
customercare@redcorp.com

Vragen voor de boekhouding

+32 (0)2 558 30 50
acc@redcorp.com

Vragen voor de marketing

+32 (0)2 558 30 22
marketing@redcorp.com

Ons team

Ronald Reich
Founder

+32 (0)2 558 30 22
ronald@redcorp.com

Dino Reich
Founder

+32 (0)2 558 30 66
dino@redcorp.com

Danny Lipski
Founder

+32 (0)2 558 30 12
danny@redcorp.com

Daniel Jeger
CFO

+32 (0)2 558 30 55
daniel@redcorp.com

Johan Abbink
Sales Manager

+32 (0)2 558 30 32
johan@redcorp.com

Olivier Loschi
IT Manager


olivier@redcorp.com

Marc Dierickx
Customer Care Manager

+32 (0)2 558 30 62
marc@redcorp.com

Nicolas Schmidt
Account Manager

+32 (0)2 558 30 15
snicolas@redcorp.com

Philippe Stoupel
Account Manager

+32 (0)2 558 30 13
philippe@redcorp.com

Ahmed Osman
Account Manager

+32 (0)2 558 30 17
ao@redcorp.com

Niki De Keuster
Account Manager

+32 (0)2 558 30 37
niki@redcorp.com

Justine Stamatoukos
Account Manager

+32 (0)2 649 85 24
justine@redcorp.com

Patrick Foucart
Account Manager

+32 (0)2 649 91 08
pfoucart@redcorp.com

Isabel Perez
Account Manager

+32 (0)2 649 98 74
isabel@redcorp.com

Patrick Week
Purchasing Manager

+32 (0)2 558 30 64
patrick@redcorp.com

Laurent Lesenne
Accountant

+32 (0)2 558 30 52
laurent@redcorp.com

Jacques Alhadeff
Accountant

+32 (0)2 649 87 03
jacques@redcorp.com

Otto van Driel
Accountant

+32 (0)2 558 30 54
otto@redcorp.com

Anne-Marie Tambozzo
Accounting Assistant

annemarie@redcorp.com

Carlos Pinto
Logistics Coordinator

carlos@redcorp.com

Giuseppe Angelica
Logistics Coordinator

giuseppe@redcorp.com